fbpx

Hakkımda

Dijital girişimlerimin başladığı yer olan memleketim, Malatya’da 1997 yılında dünyaya gözlerimi açtım. Her ne kadar “insanın memleketi gibisi yok” deseler de durumlar benim için pek öyle değil. İstanbul, Ankara ve Eskişehir’de yıl içinde bulunuyorum.

Dijitale girişim birçok meslektaşımın da olduğu gibi freelance olarak başlayıp, sonradan profesyonelleşti. Çalışma fırsatı bulduğum firmalar ve en önemlisi çalıştığım insanlar sayesinde, meslek hayatım tıpkı bir hamur gibi pişti.

Her internet girişimcisinin de duyduğu “yapamazsın, tutmaz, denemeye değmez, olmaz!” gibi kelimeler aslında benim için çok büyük bir motivasyon kaynağı. Birisinin bana “yaparsın, tutar, denemeye değer, olur!” demesi aslında motivasyonumu düşürüyor. Birazda inatçı bir yapım olduğu için bunlardan besleniyorum. Tüm bu duyumlardan aldığım motivasyonlar neticesinde Devrem Benim, Peek Bull, Koçum Benim ve en önemlisi Dijital Pazarlama Uzmanı unvanını taşımayı başardım.

Aktif olarak Türkiye’nin dört bir yanında dijital pazarlama danışmanlığı, SEO, SEM, E-Ticaret danışmanlığı, sosyal medya hesap yönetimi, grafik tasarım pazarlaması alanlarında profesyonel olarak hizmet veriyorum. Çok kısa zaman içerisinde de yine Türkiye’nin dört bir yanında online ücretsiz dijital pazarlama ve grafik tasarım derslerine başlamayı hedefliyorum.